Certyfikaty i nagrody

Certyfikaty i nagrody

Najważniejszą nagrodą dla nas jest zadowolenie naszych klientów ze współpracy.

Z nieskrywaną dumą odnotowujemy jednak fakt przyznawania nam przez gremia profesjonalistów z branży opakowaniowej, choć nie tylko, wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Jakość produktu gra w dzisiejszych czasach kluczową rolę. Od lat utrzymujemy ją na bardzo wysokim poziomie, co potwierdziły już i wciąż potwierdzają przyznane firmie certyfikaty.

>Ogólnopolski Konkurs Opakowań PakStar

Opakowanie skonstruowane przez Konstruktorów z zakładu produkcyjnego Werner Kenkel Bochnia okazało się bezkonkurencyjne w kategorii: opakowania zbiorcze i transportowe Ogólnopolskiego Konkursu Opakowań PakStar 2022, który w kwietniu został podsumowany podczas Tartów Warsaw Pack. Jury konkursu doceniło nasz projekt pod nazwą „Opakowanie wysyłkowe wielokrotnego użytku”.

>Worldstar Winner 2022

„Smaki Świata” – to skrzynia skarbów każdego kucharza, która zabierze Cię w podróż do świata smaków. Jednocześnie jest to opakowanie stworzone przez naszych Konstruktorów, które wygrało w konkursie organizowanym przez Światową Organizację Opakowaniową WPO (WORLD PACKAGING ORGANISATION). Nagrodę w maju, w Mediolanie podczas uroczystej gali odebrali przedstawiciele naszej firmy.

>Najlepszy Pracodawca Polski 2022

W kwietniu 2022 po raz drugi z rzędu ogłoszony został ranking Poland's Best Employers (tym razem w edycji 2022) czyli zestawienie najlepszych pracodawców w Polsce. Grupa Werner Kenkel ponownie znalazła się w tym prestiżowym gronie. Ranking został przygotowany przez magazyn Forbes Polska we współpracy z firmą Statista i, jak możemy przeczytać na łamach miesięcznika jest to "...przewodnik po firmach, które dają o wiele więcej, niż obiecuje... konkurencja.".

>Diament Miesięcznika Forbes 2022

DIAMENTY miesięcznika Forbes to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. To już czternasta edycja tego projektu, a wśród laureatów ponownie znalazła się firma Werner Kenkel.

>Najlepszy Pracodawca Polski 2021

Ranking Poland's Best Employers 2021 przygotowany został na podstawie opinii pracowników. Badanie zweryfikowało trendy, jakie widać na polskim rynku pracy w ciekawym momencie, jakim jest czas pandemii. Takie badanie magazyn Forbes wraz z firmą Statista przeprowadzili na polskim rynku po raz pierwszy. Grupa Werner Kenkel znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Polsce.

>Diament Miesięcznika Forbes 2021

Wyróżnienie DIAMENTY 2021 od lat przyznawane jest przez magazyn Forbes Polska najszybciej rozwijającym się polskim firmom. To już kolejne takie wyróżnienie dla Grupy Werner Kenkel.

>Lider Klimatyczny Polska 2021

Magazyn Forbes sporządził po raz pierwszy w Polsce listę firm wykazujących największą redukcję gazów cieplarnianych. Tym samym udało się nam znaleźć w trzydziestce liderów klimatycznych wybranych spośród 500 przebadanych firm.

>Worldstar Winner 2018

Opakowanie Around the T', które zwyciężyło w światowym konkursie opakowaniowym i zdobyło tytuł WORLDSTAR WINNER 2018 w kategorii opakowania dla napojów. To już kolejna w ostatnich latach nagroda tej rangi dla konstrukcji pomysłu Werner Kenkel

>Worldstar Winner 2013

Opakowanie ChockoShots - Football Trophy For You, które zostało laureatem Ogólnopolskiego Konkursu PakStar na najlepsze opakowanie w kraju tym razem zdobyło uznanie jury w światowym konkursie otrzymując tytuł WORLDSTAR WINNER 2013 w kategorii opakowania dla przemysłu spożywczego

>PakStar 2012

Nagroda w VI Ogólnopolskim Konkursie Opakowań, za opakowanie - piłkę.

>Wielkopolska nagroda jakości

Nagroda Główna WIELKOPOLSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI w kategorii firm bardzo dużych za doskonałość rozwiązań w Zarządzaniu przez Jakość

>Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju

I Nagroda w konkursie „Krajowy Lider Innowacyjności i Rozwoju” w kategorii: firma duża

>Heidelberg ECO Painting Award 2011

Specjalne wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Heidelberg ECO Painting Award 2011”

>Art of Packaging Professional – Perła wśród opakowań

Opakowanie roku 2011 w konkursie „Art of Packaging Professional – Perła wśród opakowań”

>Certyfikat FSC®

Certyfikat FSC®

>Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

>Certyfikat BRC IoP

Certyfikat BRC IoP

>Złoty Płatnik 2015

Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej

>Certyfikat FSSC 22000

Certyfikat FSSC 22000