Grupa Werner Kenkel na liście Najlepszych Polskich Pracodawców

Grupa Werner Kenkel na liście Najlepszych Polskich Pracodawców

W kwietniu opublikowana została pierwsza odsłona rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców, który został opracowany przez magazyn Forbes we współpracy z firmą Statista. Podstawą badania była lista około 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. W badaniach ankietowych wzięło udział ponad 10 tysięcy pracowników. Respondenci proszeni byli o wyrażenie opinii na temat kilkudziesięciu stwierdzeń opisujących działalność swojego pracodawcy w siedmiu głównych obszarach: 

Wizerunek i wzrost 

Rozwój i perspektywy 

Relacje między pracownikami i zarządzanie 

Płaca 

Warunki pracy i sprzęt 

Zrównoważony rozwój 

Obciążenie pracą 

Badanie trwało od września do października 2020 roku i na postawie analizy udzielonych odpowiedzi wyłonionych zostało 300 Najlepszych Polskich Pracodawców.  

Grupa Werner Kenkel zajęła 91. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 2. miejsce w kategorii: produkcja, przetwarzanie surowców, materiałów budowalnych, metalu i papieru. Wyprzedziliśmy w tym rankingu wiele znanychrenomowanych międzynarodowych firm i korporacjiObecność na tej liście, w tak zaszczytnym gronie potwierdza, że Grupa Werner Kenkel tworzy stabilne i przyjazne miejsca pracy. To ogromna satysfakcja i radość, że jesteśmy dobrym i docenianym Pracodawcą z 42-letnią tradycją. Obecnie zatrudniamy 1700 pracowników i stale się rozwijamy.  Jesteśmy Firmą, która od zawsze stawia na zrównoważony rozwój. Codziennie staramy się być najlepszym partnerem biznesowym i przede wszystkim  atrakcyjnym pracodawcą. Nasze wartości, którymi kierujemy się na co dzień, czyli:  Rodzinność, Przejrzystość, Partnerstwo, Odpowiedzialność, Nowoczesność są nadzwyczaj ważne w naszych działaniach.  Są naszymi drogowskazami i fundamentem zespołowej pracy. Dzięki wartościowym postawom zdecydowanie łatwiej możemy odnosić nasze wspólne sukcesy, tworzyć bezpieczne i przyjazne miejsca pracy.