Prasa o nas

Prasa o nas

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi artykułami prasowymi o działalności Grupy Werner Kenkel, które ukazywały się na przestrzeni ostatnich lat.

2024

>DIAMENTY FORBESA 2024

W porozumieniu z redakcją „Forbes”, Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

04/2022

"Na rynku opakowań luksusowych panują podobne trendy jak na całym rynku opakowaniowym. Ma być bardzo ekologicznie, ale oczywiście w rozsądnym budżecie..." W tym duchu w naszej firmie zostało stworzone opakowanie SMAKI ŚWIATA, które zostało uznane za najlepsze opakowanie na świecie w 2022r. Czytaj więcej: http://dps.asp24.pl/flip/fb_04_2022_opakowania/

11/2021

Grupa Werner Kenkel otrzymała nagrodę "FIRMA RODZINNA ROKU – kreator odpowiedzialności biznesowej i społecznej". Uroczysta Gala Zwycięzców odbyła się w poniedziałek 27 września w Poznaniu podczas MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU BIZNESU RODZINNEGO. Podsumowanie tego wydarzenia w Gazecie "Leszczyniak".

10/2021

Grupa Werner Kenkel otrzymała nagrodę "FIRMA RODZINNA ROKU – kreator odpowiedzialności biznesowej i społecznej". Uroczysta Gala Zwycięzców odbyła się w poniedziałek 27 września w Poznaniu podczas MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU BIZNESU RODZINNEGO, a nagrodę odebrali Właściciele firmy Adam Kenkel i Damian Kenkel. Firma została doceniona za swoje odpowiedzialne działania już w roku ubiegłym, jednak z powodu pandemii, która wystąpiła w 2020r. gala mogła odbyć się dopiero teraz. Więcej na ten temat w Gazecie ABC.

12/2020

>Forbes

Firma Werner Kenkel znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw od lat szczególnie dbających o środowisko i redukujących emisje gazów cieplarnianych oraz dążących do uzyskania neutralności klimatycznej przez Polskę. Zespół weryfikacyjny - magazyn Forbes Polska we współpracy z firmą Statista „wziął pod lupę” w tym badaniu ponad 500 firm.

10/2020

>Packaging Polska

Tektura falista daje rynkowi e-commerce duży potencjał, Każdego dnia pozwala producentom na zabezpieczenie wysyłanych paczek zakupionych w internecie. Kartony tekturowe cenione są przede wszystkim za swoją funkcjonalność i niezliczone możliwości projektowe, od różnorodnych rozwiązań konstrukcyjnych po niepowtarzalne i indywidualne nadruki, będące doskonałym narzędziem marketingowym.

12/2019

>Packaging Polska

Polska spółka Werner Kenkel od początku swego działania jest związana z branżą opakowań tekturowych i reprezentuje europejski format producenta tektury falistej i opakowań. Jest przykładem firmy, która łączy pasję z solidnie wykonaną pracą.

09/2019

>The World of Printing

On the occasion of the 40th anniversary of Werner Kenkel company we talk to Adam KENKEL, Co-owner of Werner Kenkel and Werner Kenkel Bochnia.

07/2019

>Leszczyniak

Wtorek, godzina 11:30, Krzycko Wielkie, siedziba spółki Werner Kenkel, największej firmy w powiecie leszczyńskim. Po rozmowie na temat historii firmy czas na zwiedzenie zakładu i poznanie tajników bieżącej działalności. Z zachowaniem wszelkich zasad BHP wchodzimy do pierwszej hali…

12/2017

>ABC

Projekt o nazwie Around The T`, autorstwa Dawida Thiel i Jakuba Koniecznego zwyciężył najpierw w krajowym konkursie Art Of Packaging, a niedawno do firmy Werner Kenkel dotarła informacja z Queensland w Australii, że praca konstruktorów z Krzycka Wielkiego została najwyżej oceniona przez jury światowego konkursu WorldStar Awards.

09/2017

>Packaging Polska 09/17

W roku 1979 rozpoczęli działalność gospodarczą jako mała firma rodzinna. Dziś są prężnie działającym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 1100 pracowników. Mimo to priorytetem właścicieli jest utrzymanie pierwotnego, rodzinnego charakteru i takiej samej atmosfery.

10/2016

>Kronika Bocheńska

Firma Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. działa w Bochni od kwietnia 2014 roku. Nowoczesna fabryka produkująca opakowania z tektury falistej i z nadrukiem fleksograficznym jest pierwszą firmą w Bocheńskiej Strefie Aktywności Ekonomicznej. W sierpniu tego roku został zakończony założony etap rozbudowy zakładu...

05/2016

>Przegląd Papierniczy

Latem tego roku zakończył się wielki proces inwestycyjny w zakładach Grupy Werner Kenkel w Krzycku Wielkim oraz Bochni. W wielkopolskiej fabryce zfinalizowano rozbudowę części produkcyjnej oraz uruchomiono nową linię do produkcji tektury falistej firmy BHS wraz z zapleczem magazynowo-technicznym ...

08/2015

>Packaging Polska

Firma Werner Kenkel, producent tektury falistej i opakowań, osiągnie wkrótce potencjał produkcyjno-przetwórczy na poziomie 600 mln m2 r ocznie. Powierzchnia produkcyjno - magazynowa w trzech istniejących zakładach przekroczy 100 tys. m2.

01/2013

>European Supply Chain Magazine

The specialists at Werner Kenkel create innovative packaging in an environmentally friendly facility ...