Druk fleksograficzny

Druk fleksograficzny

Standard Flekso Postprint

Standardowy nadruk flekso polega na bezpośrednim drukowaniu elastyczną formą na wsiąkliwym podłożu jakim jest tektura zarówno z warstwą bieloną jak i brązową. Jakość tego typu nadruku zależy od kilku ważnych elementów:

  • jakości tektury jako podłoża
  • jakości materiału repro jako punktu wyjścia
  • jakości użytego fotopolimeru (kliszy)
  • jakości użytej farby do druku
  • możliwości technologicznych drukarki
  • umiejętności i doświadczenia drukarzy

Firma Werner Kenkel w porozumieniu ze swoimi Klientami dba o to, by każdy  z wyżej wymienionych  czynników dawał najwyższej jakości efekty.

High Quality Flekso Postprint

Najwyższej jakości nadruk na bielonych papierach powlekanych, gdzie odwzorowane obrazy cechują się bardzo dużą rozdzielczością dzięki zastosowaniu wysokich liniatur rastra.  Wszystko to jest możliwe przy zastosowaniu komponentów najwyższej klasy.

Werner Kenkel kooperuje z najbardziej uznanymi na świecie dostawcami papieru, farb, polimerów i wszystkich innych elementów mających wpływ na jakość produktu. Całość procesu druku powierzona jest doskonale wykształconym i doświadczonym drukarzom, którzy codziennie podejmują  z sukcesem najtrudniejsze wyzwania.

Flekso Preprint

Polega na produkcji tektury falistej z nadrukowanego metodą fleksograficzną papieru.  Metoda ta pozwala na wytwarzanie opakowań z jednoczesnym nadrukiem nawet 8 kolorów, sięgającym jakością nadrukom offsetowym. Papier nadrukowany sprowadzany jest od najlepszych europejskich dostawców. Przy dużych nakładach jest to metoda produkcji bardzo korzystna ekonomicznie.