NA FALI nr 4 magazyn pracowników

NA FALI nr 4 magazyn pracowników

Właśnie ukazał się kolejny numer naszej firmowej gazetki NA FALI.

W tym wydaniu można przeczytać o wielu ciekawych sprawach dotyczących życia naszej firmy.

Pewnie słyszeliście, że od lat równomiernie rośnie liczba osób dokonująca zakupów w Internecie. Epidemia, która wystąpiła na początku tego roku i ciągle trwa, gwałtownie przyspieszyła jeszcze ten proces. Zakupy w Internecie wiążą się automatycznie z potrzebą pakowania… w coś towarów. Mamy całą gamę rozwiązań dla tego rynku. Szerzej przeczytacie o tym w czwartym numerze NA FALI.

Na naszej stronie internetowej w zakładce Kultura i Wartości dowiecie się jakimi zasadami kierujemy się w codziennym funkcjonowaniu naszych przedsiębiorstw. Jedną z nich jest Partnerstwo, o którym szerzej piszemy również w najnowszym wydaniu gazetki.

Zawsze staramy się działać zgodnie z najwyższymi standardami polityki zrównoważonego rozwoju, a ponadto nigdy nie jesteśmy obojętni na potrzeby tych, których los źle doświadczył. Stąd pomysł uruchomienia akcji zbierania nakrętek ZAKRĘCENI WOKÓŁ POMOCY. Zachęcamy wszystkich do udziału. Segregujmy odpady! Wszystkie zebrane w naszych zakładach produkcyjnych w Krzycku Wielkim i w Bochni nakrętki zostaną przekazane na cel charytatywny. Nasz magazyn Wam o tym przypomni 😊

Poza tym podejmujemy również mnóstwo innych tematów. Rozpoczęcie kolejnego projektu badawczego w ramach działań zespołu ds. Badań i Rozwoju, podsumowanie pracowniczego konkursu w ramach programu MÓJ POMYSŁ, opisujemy zadania, jakie wykonuje ekipa naszego warsztatu ślusarskiego, a także przybliżamy sylwetki wielu naszych współpracowników.