#POMAGAMUKRAINIE

#POMAGAMUKRAINIE

Dramatyczna sytuacja jaka od prawie 2 tygodni zapanowała u naszych wschodnich Sąsiadów spotkała się z nieznanym dotąd odzewem ludzi oraz różnego rodzaju instytucji. We wszystkich zakątkach naszego kraju tysiące ludzi oraz setki różnych organizacji zaangażowali się w zbiórki środków, materiałów i żywności, które są obecnie najbardziej potrzebne.

Wszystkie te działania wymagają przemyślanej strategii i logistyki. Nasza firma pomaga w obszarze, w którym czujemy się najlepiej a więc produkując i przekazując tysiące opakowań dla jednostek samorządowych, organizacji pożytku publicznego oraz pozostałych instytucji, które zaangażowały się w zbiórki ubrań, materiałów opatrunkowych, środków higienicznych i chemicznych oraz żywności potrzebnych Uchodźcom uciekającym przed wojną z Ukrainy, ale także tym, którzy zostali na miejscu i walczą.

Jeszcze w piątek, dzień po rozpoczęciu kryzysu wpłynęły do nas pierwsze zapytania o przekazanie kartonów tekturowych, które umożliwią przygotowanie i odpowiednią segregację paczek z darami.

Do tej pory odpowiedzieliśmy pozytywnie na wszystkie prośby, jakie do nas w związku z tą sytuacją wpłynęły, a było ich już niemal 20 od różnych instytucji z regionu południowej Wielkopolski oraz regionu bocheńskiego w Małopolsce.

Akcja pomocowa nadal trwa…