Potrójne zwycięstwo w konkursie Worldstar Global Packaging Awards!

Potrójne zwycięstwo w konkursie Worldstar Global Packaging Awards!

Miło nam poinformować, że firma Werner Kenkel odniosła kolejny ogromny sukces. Zgłoszenie naszych opakowań pod koniec ubiegłego roku do udziału w powyższym konkursie zaowocowało aż trzema nagrodami – najlepsze opakowanie na świecie 2023 – dla Werner Kenkel!

Na przestrzeni ostatniej dekady nasze produkty wygrywały w konkursie Worldstar już trzykrotnie, w 2013, 2018 i 2022 roku. Jednak sytuacja, w której aż trzy nasze opakowania zwyciężają w tej samej edycji konkursu zdarza się – w ponad 40-letniej historii naszej Firmy, po raz pierwszy.

Dodatkowo nobilitującą informacją jest to, że w tym roku nagrody otrzymało pięć produktów z Polski, z czego aż trzy to właśnie nasze konstrukcje, które zwyciężyły w kategoriach: ​​​​​​​„e-commerce”, „napoje” oraz „luksus”.​​​​​​​

To niesamowite osiągnięcie całej Grupy Werner Kenkel i wspaniały przykład pracy zespołowej. Pierwsze dwa opakowania zostały wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym w Krzycku Wielkim, a opakowanie R-pack przygotował zespół w zakładzie produkcyjnym w Bochni.

Do tegorocznego konkursu przyjęto rekordową ilość zgłoszeń, które spłynęły z 41 krajów.