RADWAN SPORT x WERNER KENKEL

RADWAN SPORT x WERNER KENKEL

Sport jest nie tylko formą aktywności fizycznej, ale również narzędziem, poprzez które młodzi ludzie uczą się pewności siebie i budowania poczucia własnej wartości. Udział w sportowych rywalizacjach i treningach kształtuje ich zdolność do współpracy i szacunku wobec innych, a także uczy ich zasad fair play. Ponadto, przyczynia się do rozwoju charakteru dzieci, pomagając im wykształcić wytrwałość, odpowiedzialność czy rodzinność! Te cechy są zgodne z naszymi wartościami, dlatego też z wielką radością oficjalnie dołączyliśmy do teamu Radwan Sport.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie panu Grzegorzowi Radwanowi, panu Markowi Witwickiemu z Gomar Sp. z o.o., panu Maciejowi Słomie i Piotrowi Jeske z naszej firmy. Za nami już finał GOMAR Koszykarskiej Ligi Szkolnej w Krakowie, lecz wiele więcej jeszcze przed nami!

 

Jedną z naszych wartości jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ, co oznacza, że:

Mamy poczucie obowiązku, jesteśmy rzetelni, solidnie podchodzimy do wszystkich swoich działań oraz efektów naszej pracy. To postawa wobec współpracowników, społeczności i środowiska, w którym żyjemy oraz pracujemy.