24 GODZINY DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI

24 GODZINY DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI

24h Charytatywny Bieg Górski na Uzborni przeszedł już do historii, a nasza drużyna zajęła 4 miejsce spośród 12 zespołów. Mimo, że nasza „Szóstka” zajęła miejsce tuż za podium to jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich niesamowitej kondycji oraz silnego sportowego charakteru.
W ciągu pełnej doby pokonali w sumie 241,77 km.

Było bardzo intensywnie – sporo zbiegów, podbiegów i wystających korzeni drzewy, ale nie rywalizacja była najważniejsza tylko charytatywny cel akcji. Całe wpisowe od każdej ze zgłoszonych drużyn zostało przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Auxilium.​​​​​​​​​​​​​​

Nie tylko przebiegniętymi kilometrami wspieraliśmy Bieg Górski na Uzborni.
Nasi konstruktorzy z Bochni zaprojektowali i przygotowali tekturowy tor przeszkód dla najmłodszych.

Kilka słów podziękowania od organizatorów całego wydarzenia za zaangażowanie Grupy Werner Kenkel ze szczególnym uwzględnieniem pracowników, którzy brali udział w biegu oraz tych, którzy przygotowali oryginalny tor udostępniony dzieciom podczas trwania sztafety: „II 24 H Charytatywny Bieg Górski za nami, dziękujemy za Państwa wsparcie! Trafi ono w 100% do naszych podopiecznych, którzy tego wsparcia potrzebują. Dziękujemy także za pomoc organizacyjną w kwestii wspaniałego toru przeszkód dla dzieciaków. Nie wyobrażamy sobie biegu bez udziału Państwa drużyny. Państwa pomoc w naszych wydarzeniach jest nieoceniona. W imieniu całej ekipy organizatorów bardzo dziękujemy!”

Całej naszej drużynie składamy pełne podziwu gratulacje i podziękowania wszystkim zaangażowanym w 24H Charytatywny Bieg Górski 2022!