Dla tych żaków, którzy chcą więcej!

Dla tych żaków, którzy chcą więcej!

Rozkręć swoją karierę z Werner Kenkel – zgodnie z tym hasłem Iwona i Michalina z Działu Personalnego prezentowały naszą firmę podczas targów pracy i praktyk zawodowych w Lesznie, a Prezes Adam został zaproszony do wygłoszenia motywującej prelekcji dla uczniów i studentów.

Zorganizowane w Akademii Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie wydarzenie cieszyło się w tym roku bardzo dużą popularnością. Nasze stoisko chętnie odwiedzali studenci, którzy wiedzą, że właściwe rozpoczęcie kariery to podstawa solidnych fundamentów dla ich przyszłej drogi zawodowej.

Podczas konferencji towarzyszącej targom uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirującego wykładu Prezesa Adama pt.: „Nawyki ludzi sukcesu”.

„Najważniejsze to być odważnym w swoich decyzjach. Młodzi ludzie muszą być ciekawi świata i to jest najlepszy czas na piękne eksperymenty. Muszą otaczać się wspaniałymi ludźmi, bo to w zespole tkwi siła i przede wszystkim muszą pamiętać o tych podstawowych wartościach, których dzisiaj często brakuje.” – czytamy w wywiadzie Prezesa Adama dla elka.pl.

 

Jedną z naszych wartości jest RODZINNOŚĆ, co oznacza, że:

Pracujemy razem jako osoby i zespoły, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wzajemnemu wsparciu, życzliwości oraz zaufaniu przyczyniamy się do osiągnięcia wspólnych celów.