KartonCity – przygotowania do 45-lecia WERNER KENKEL

KartonCity – przygotowania do 45-lecia WERNER KENKEL

W tym roku nasza firma świętuje 45-lecie w sposób spektakularny!

Przygotowania do jubileuszowej imprezy trwały aż 16 miesięcy, a na potrzeby jubileuszu w rekordowym czasie 5 dni powstało całe miasto – KartonCity. Jego największą dzielnicą będzie Odlotowo, które rozciągnie się na powierzchni 4950 m². Główna ulica miasta, nazwana Aleją 45-lecia Werner Kenkel, będzie miała długość 20 metrów i stanowić będzie centralny punkt imprezy.

Sercem miasta będzie największy obiekt – Amfiteatr o wysokości 18 metrów, wokół którego rozmieścimy tekturowe słupy ogłoszeniowe, które informować będą uczestników o harmonogramie imprezy i dostępnych atrakcjach.

W całym mieście znajdzie się 80 tekturowych latarni, które oświetlać będą przestrzeń wieczorem, a 120 drzewek, dodadzą uroku do przestrzeni miejskiej. Dla wygody uczestników ustawimy168 ławek wykonanych z tektury, co jest częścią większego zamysłu – wszystkie elementy miasta wykonano z materiałów, które poddamy recyklingowi.

Podczas budowy miasta jubileuszowego zużyliśmy 8 878 m² tektury oraz 44 391 m² papieru. Tak ogromna ilość materiałów była niezbędna, aby stworzyć wszystkie konstrukcje, dekoracje i elementy wyposażenia, które sprawią, że miasto stanie się wyjątkowym miejscem. Jubileusz jest nie tylko okazją do wspomnień i refleksji, ale także inspiracją do dalszego działania i rozwoju.

Więcej szczegółów już wkrótce!

#urodzinywKartonCity