NASI BIEGALI PRZEZ 24h W SZCZYTNYM CELU

NASI BIEGALI PRZEZ 24h W SZCZYTNYM CELU

18 września o godzinie 11:00 na zboczach bocheńskiej Uzborni ruszył 24H CHARYTATYWNY BIEG GÓRSKI czyli wyścig dwunastu 6-osobowych sztafet, które zgłosiły się do rywalizacji żeby sprawdzić swoje fizyczne możliwości a przy okazji pomóc Fundacji Pomocy Osób Niepełnosprawnych oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM.

Bieg zakończył się o godzinie 11:00… dnia następnego, czyli w niedzielę – 19 września. Przez nieomal 24 godziny zawodnicy biegali w systemie sztafetowym pokonując łącznie na trasie przewyższenia… 10 000m. Park Rodzinny Uzbornia mieści się w centrum Bochni, ale w miniony weekend okazało się, że może stawić wyzwanie najtwardszym „góralom”.

Jedną ze sztafet stanowiła ekipa złożona z zawodników Grupy Werner Kenkel – 6 pracowników firmy o ponadprzeciętnej sile i wydolnościowych możliwościach organizmu. Trudne ukształtowanie terenu, zróżnicowana nawierzchnia, padający rzęsisty deszcz, temperatura spadająca nocą do 5 stopni celsjusza spowodowały, że to już w samym założeniu bardzo trudne zadanie stało się wymagające do granic wytrzymałości.

Dlatego ogromne gratulacje dla wszystkich pracowników Werner Kenkel, którzy podjęli to wyzwanie nie tylko jako Werner Kenkel Sport Team, ale również w składach pozostałych drużyn, bo i tam się pojawili 🙂

Impreza zapewniła uczestnikom i kibicującym moc emocji a Fundacji Auxilium dodatkowe fundusze na realizację zadań na rzecz swoich Podopiecznych!