Najlepszy Polski Pracodawca

Najlepszy Polski Pracodawca

 

 

Firma Werner Kenkel w gronie Najlepszych Polskich Pracodawców!Najlepszy Polski Pracodawca 2023 _ Werner Kenkel

Już po raz trzeci magazyn Forbes Polska wraz z firmą badawczą Statista wyłonili najlepszych pracodawców w Polsce. Wyboru dokonano po podsumowaniu ankiet wypełnionych przez pracowników dużych firm, które wzięły udział w przeprowadzonym badaniu. Żeby w nim uczestniczyć, należało wypełnić specjalnie przygotowany kwestionariusz. Badanie było anonimowe.

 

Tytuł „Najlepszy Pracodawca 2023” dla firmy Werner Kenkel, przyznany po raz trzeci z rzędu to bardzo duża nobilitacja i potwierdzenie tego, że firma rozwija się w dobrym kierunku. Jest to również ogromna odpowiedzialność oraz duże wyzwanie na przyszłość. W tym roku w swojej kategorii, czyli „Produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru Werner Kenkel znalazło się na 7. miejscu.

Ranking powstał na podstawie następujących kryteriów oceny:

  • Rekomendacja bezpośrednia, czyli gotowość pracowników do polecania swojego pracodawcy.
  • Rekomendacja pośrednia, czyli gotowość pracowników do polecenia innych pracodawców z branży, w której aktualnie są oni zatrudnieni.
  • Oceny, jakie wystawili przepytani respondenci swoim pracodawcom, a dotyczące: wizerunku i wzrostu, rozwoju i perspektyw, relacji między pracownikami, zarządzania, płacy, zrównoważonego rozwoju, obciążenia pracą (polityka urlopowa).

Cieszymy się, że Firma Werner Kenkel znalazła się w zaszczytnym gronie Najlepszych Polskich Pracodawców!
Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia! Dzięki niemu wiemy, że zmiany, jakie wprowadzamy w Grupie Werner Kenkel, są dobre nie tylko dla środowiska, a również dla naszych pracowników, co jeszcze bardziej motywuje nas do działania. 

 

Czytaj więcej  o zestawieniu  na forbes.pl