Werner Kenkel sponsorem Stowarzyszenia „MTS Aktywne Włoszakowice”

Werner Kenkel sponsorem Stowarzyszenia „MTS Aktywne Włoszakowice”

Podpisaliśmy umowę sponsorską ze Stowarzyszeniem MTS Aktywne Włoszakowice. Od 2017 r. działają na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży na terenie naszej gminy.

Magiczne litery MTS w nazwie to skrót od słów: muzyka, taniec, sport. Stowarzyszenie skupia wokół siebie dzieci i młodzież z Młodzieżowej Orkiestry Dętej „BLUE BRASS BAND”, Sekcji Piłki Ręcznej Włoszakowice oraz Mażoretek „TWINS”, a jego celem jest wspieranie pozaszkolnych form edukacji artystycznej oraz sportowej dzieci i młodzieży.

Orkiestra „BLUE BRASS BAND” oraz Mażoretki „TWINS” w 2023 r. wystąpiły łącznie na 40 różnych wydarzeniach, natomiast wszystkie grupy wiekowe Sekcji Piłki Ręcznej „SPR WŁOSZAKOWICE” rozegrały 70 meczów i turniejów szczypiorniaka.

Nasza firma od lat wspiera finansowo Stowarzyszenie i nadal pragnie brać udział w promowaniu Gminy na arenach wojewódzkich, krajowych i międzynarodowych, a ponadto sprawiać radość lokalnemu społeczeństwu. Stąd decyzja o dalszej współpracy, co zostało przypieczętowane w tym miesiącu umową wsparcia na kolejny rok.

Jedną z naszych wartości jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ, co oznacza, że:

Mamy poczucie obowiązku, jesteśmy rzetelni, solidnie podchodzimy do wszystkich swoich działań oraz efektów naszej pracy. To postawa wobec współpracowników, społeczności i środowiska, w którym żyjemy oraz pracujemy.