WERNER KENKEL ZWYCIĘZCĄ KONKURSU PARP

WERNER KENKEL ZWYCIĘZCĄ KONKURSU PARP

Miło jest nam poinformować, że Grupa Werner Kenkel odniosła duży sukces w ramach konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych”. Werner Kenkel Sp. z o.o. zwyciężyła, zdobywając maksimum możliwych punktów, natomiast Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie.

Zwycięstwo spółce z siedzibą w Krzycku Wielkim dał program „Mój pomysł” czyli możliwość zgłaszania inicjatyw przez pracowników firmy. Program idealnie wpisał się w kryteria oceny konkursu, a ponadto został doceniony m.in. za skuteczność, bowiem z prawie 300 zgłoszonych pomysłów, wdrożonych i nagrodzonych zostało ponad 100. Bocheńska spółka otrzymała wyróżnienie za program „Zdarzeń potencjalnie wypadkowych”.

Do konkursu organizowanego przez PARP zgłoszono łącznie 47 wniosków w kategorii „Programów rozwoju inicjatyw pracowniczych”. W podkategorii pracodawców zatrudniających powyżej 250 pracowników wpłynęło 16 wniosków, z których wyłoniono jednego laureata (Werner Kenkel Sp. z o.o.) oraz 8 wyróżnień (m.in. Werner Kenkel Bochnia).

W ramach konkursu firmom – laureatom wręczono nagrody finansowe a Grupa Werner Kenkel dodatkowo otrzyma możliwość promocji spółek w materiałach PARP oraz propozycję uczestnictwa w wydarzeniu organizowanym przez PARP w celu prezentacji wypracowanych dobrych praktyk.