Zwycięztwo w konkursie na najlepsze display’e reklamowe

Zwycięztwo w konkursie na najlepsze display’e reklamowe

Konkurs na najlepsze display’e reklamowe – POS STARS odbywa się od 2008 roku. Podczas targów Festiwal Marketingu 13 września 2023 roku, wybrano najlepsze POS-y w 18 kategoriach.

Do konkursu zgłosiliśmy 4 projekty i 2 z nich otrzymały nagrodę POS STARS 2023!

Nasze dwa zgłoszone projekty otrzymały zwyciężyły w kategoriach:

PETS POS: WelCAT to the jungle

Pandemia spowodowała poczucie niepewności oraz braku zaufania wśród otaczającego nas społeczeństwa, przez co niezbędne czynności stają się obciążeniem komfortu psychicznego. Te zagrożenia stały się inspiracją do stworzenia projektu ECHO, który zapewni osobom przebywającym w jednej przestrzeni bezpieczeństwo sanitarne.

BEZPIECZEŃSTWO: EcoHealthCheck

Produkt odkrywa nową interaktywną zabawę dla Twojego kota! Ekologiczne opakowanie na żwirek to nie tylko karton transportowy, ale także labirynt połączonych opakowań oraz drapak w jednym! Projekt pozwala na łączenie segmentów i tworzenie wyjątkowych konstrukcji. Zabawa i ekologia razem!

 

 

Więcej informacji o konkursie POS STARS.

 

Jedną z naszych wartości jest NOWOCZESNOŚĆ, co oznacza, że:

Jesteśmy firmą nowoczesną, która pamięta o tradycji, ale równocześnie działa nieszablonowo. Charakteryzuje nas otwartość na nowe wyzwania i wspólne szukanie najlepszych rozwiązań. Rozwój i innowacyjność to nasza przyszłość.