Nasi projektanci z SILVER PENTAWARDS 2023

Nasi projektanci z SILVER PENTAWARDS 2023

Gala PENTAWARDS to jedno z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń dla projektantów z branży opakowań. Od 16 lat gromadzi czołówkę światowych i uznanych twórców, a w tym roku, i w tym gronie znalazło się dwóch projektantów z naszej firmy.

Jędrzej Kubacki i Hubert Kozak zgłosili swój projekt BEARDMAN w konkursie PENTAWARDS, w jednej z 8 kategorii G.03: Professional conceptual work – body, skin, health & beauty otrzymali nagrodę: SILVER PENTAWARDS 2023. Kategoria obejmuje projekty stworzone przez projektantów, które są koncepcją produktu, lub które nie zostały jeszcze wprowadzone na rynek.

Projekt znalazł uznanie wśród 50-osobowego jury – ekspertów z branży opakowań, agencji kreatywnych z ponad 20 krajów, którzy na co dzień współpracują z takimi markami jak: Netflix, Lego, Microsoft, Puma, The Walt Disney Company, PepsiCo, Unilever czy Estée Lauder.

Nagroda PENTAWARDS to potwierdzenie światowej doskonałości w projektowaniu opakowań. Jesteśmy dumni, że pomysł naszych współpracowników został nagrodzony i po raz kolejny zaprezentowaliśmy naszą pozycję na międzynarodowej arenie.

Założeniem pomysłu było stworzenie funkcjonalnego, nieszablonowego i eleganckiego opakowania na kosmetyki do pielęgnacji brody, który mógłby być dystrybuowany przez zakłady barberskie przy jednoczesnym nadaniu mu drugiego życia: estetycznej ozdoby w naszej łazience czy gustownym wyposażeniem podróżnego.

Opakowanie zawiera wymienną wkładkę wewnętrzną, by bez problemu modyfikować docelowy zestaw kosmetyków oraz lusterko.

Więcej informacji o konkursie (w języku angielskim): Strona domowa Pentawards

Jedną z naszych wartości jest NOWOCZEŚNOŚĆ, co oznacza, że:
jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i wspólne szukanie najlepszych rozwiązań. Rozwój i innowacyjność to nasza przyszłość.